PW TOM-PLAST


Tomasz Hinczewski


ul. Platanowa 19 / 21


87 - 100 Toruń

tel./fax: +48 56 648 00 60


mobile +48 601 831 451


biuro@tom-plast.pl


www.tom-plast.pl

Firma PW Tom-plast w branży przetwórców tworzyw sztucznych działa od 1997 roku. Działalność naszej firmy ściśle związana jest z ochroną środowiska. Zajmujemy się recyklingiem tworzyw sztucznych w celu ponownego ich przetworzenia w procesie produkcyjnym.

Głównym tworzywem poddawanym recyklingowi jest polipropylen i polietylen. Pozyskujemy go w różnych formach: folia, sznurek, paski, włoknina, itp.

Nasza firma odpowiada za cały proces technologiczny: od zakupu odpadu, poprzez transport, segregację, aż po wytworzenie nowego gotowego do sprzedaży wyrobu.

granulat Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakośc produktów i usług. Wysoko wykwalifikowana i doświadczona załoga, a także szereg unikalnych technologi produkcji pozwalają nam na dostosowanie się do aktualnych potrzeb rynkowych.

Dzięki temu produkujemy aglomeraty i regranulaty najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta i indywidualnie negocjujemy ceny, warunki transportu oraz terminy płatności.

Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia i koncesje, które w świetle prawa zezwalają nam na odbiór i ponowne przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych.